Typy lepicích pásek

 

 

Distribuce ČESKO

Výroba obalového materiálu na zakázku a lepicích pásek s potiskem - poptávkový formulář pro Českou republiku:
https://www.obalnet.cz/zakazkova-vyroba/

Distribúcia SLOVENSKO

Výroba baliaciho materiálu na mieru a Lepiace pásky s potlačou- dopytový formulár pre Slovenskú republiku:
https://www.obalnet.sk/zakazkova-vyroba/

Forgalmazás MAGYARORSZÁG

Egyedi papírdobozok és nyomtatott dobozok gyártása - kérdőív a Magyar Köztársaság számára:
https://www.csomagolaskiraly.hu/egyedi-gyartas/

zakázková výroba lepicí pásky
Vyrábíme dle potřeb zákazníků potištěné lepicí pásky , ale i další sortiment, jako například krabice , fixační a výplňový materiál, proložky, hrany, lepenky, folie, ale i reklamní předměty..
 

Lepicí pásky lze opatřit potiskem např. LOGEM, BRANDEM, reklamním sdělením, výstrahou, upozorněním, evidenčním číslem nebo dnes moderním PIKTOGRAMEM v podobě QR, EAN kódu, popř. jen textem.

Lepicí pásky dodáváme nejen v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, ale obsluhujeme celou Českou republiku a nejen to, dodáváme i do zahraničí , kde nás zákazníci hledají pod comagolaskiraly.hu Budapest nebo obalnet.sk Bratislava. Pakliže máte pobočku, nebo sídlo v těchto zemích lze tedy komunikovat, fakturovat a řídit logistiku přímo do těchto lokalit.

 

Nabídka lepicích pásek obalnet.czTypy lepicích pásek

Vybírejte z nabídky několika variant, druhů a typů lepicích pásek (LP) rozdělných dle určení.

Klasické lepicí pásky a bezhlučné - nejrozšířenější lepicí pásky se používají především pro snadné, rychlé a ekonomické uzavírání kartonů. Obsahují lepidlo na vodní bázi s vysokým stupněm lepivosti, pomocí kterého snadno a rychle přilnou k povrchu a vytvoří efektivní spoj.

Oboustranné lepicí pásky - se užívají při pokládce koberců, PVC podlahových krytin, montáž a pevná fixace materiálů. Pásky vynikají vysokou pevností a dlouhodobou lepivou schopností na různé povrchy a plochy pomocí silného akrylátového lepidla.

Barevné lepicí pásky – univerzální pásky s nosičem z PVC a kaučukovým lepidlem. Určeny pro řadu aplikací, jako barevné kódování, svazování a výstražné značení. Nedoporučujeme je pro náročné podlahové značení pochozích ploch.

Krepové lepicí pásky – ideální pro malíře, jako ochrana povrchu při lakování, ale i lepení kartonů, papírů a dalších materiálů. Vhodné pro hrubé i hladké povrchy, nestrhávají barvu z povrchu materiálů a nezanechávají stopy lepidla.

Lepicí pásky s vláknem – se používají u balení s požadavky na větší zabezpečení materiálů, jako lepení krabic, palet, těžkého zboží. Vynikají velkou pevností a nízkým pnutím. Pásky jsou vyztuženy sklolaminátovými vlákny se syntetickým kaučukem.

Papírové lepicí pásky – papírové lepicí pásky se používají k lepení lehkého a středně těžkého zboží ( balíky, krabice, papír). Snadno se otevírají, jsou 100% recyklovatelné, snadné třídění odpadu, cenově výhodné. Spolehlivě uzavírají krabice, lze je opatřit potiskem i během přepravy.

Kobercové lepicí pásky – kobercové lepicí pásky je určeny k lepení, olemování a spojování koberců, drsných povrchů, těžkých materiálů, využití najdou v obalové technice i domácnosti. Jsou odolné vůči teplu a UV záření. Dobře přilnou k většině běžných povrchů. Povrstveny trvanlivým lepidlem.

TIP: Zvyšte rychlost, přesnost a efektivnost práce s lepicí páskou za použití odvíječe lepicí pásky.

Elektroizolační lepicí pásky – elektrotechnické a elektronické využití, zejména při izolaci, označení materiálu, lepení a ochrana kabelu, zpomaluje hoření, chrání před elektrickým proudem až do 6000 V. Nabízíme v několika barevných modifikacích, šíře pásky 15 mm, návin 10 m. Certifikována dle normy IEC 454-3-1. Výrobce: tesa.

Strojní lepicí pásky – balicí lepicí páska ve strojním návinu pro průmyslové použití. Vhodné pro přelepování papírových i plastových krabic, lepenkových a plastových obalů. Dle individuálních požadavků zajistíme výrobu lepicí pásky s potiskem. Pásky jsou odolné proti UV a plně recyklovatelné.

Kovové lepicí pásky - nacházejí své uplatnění u aplikací, kde je vyžadována tepelná vodivost, ochrana proti teplu a ohni. Mají dobrou odolnost proti chemikáliím, vlhkosti a povětrnostním vlivům, odrážejí teplo a světlo. Používají se také ve spojení s bariérovou fólií.

Univerzální lepicí pásky - tyto pásky jsou středně odolné proti vlhkosti a doporučují se pro krátkodobé použití. Snadno a rychle se používají především při přidržování, utěsňování, balení, označování, nejrůznější opravy. Oblíbené v domácnostech pro rychlou improvizaci při použití.

Protiskluzové lepicí pásky – používají se na všechny kluzké povrchy pro pěší a vozidlový provoz. Využití pro skladové, komerční, kancelářské prostory. Mohou být: hrubé, tvarovatelné. Čistitelné mopem, pro mokré, drsné, ale i jemné prostředí.

Kancelářské lepicí pásky – využívají se především v administrativní činnosti, lepení a opravování papíru, dokumentů, ale i školních potřeb. Vyrábí se v několika specifikacích, rozměrech a návinech. Speciální pásky vhodné pro tiskárny, kopírky nebo lepení bankovek.

Lepicí pásky s potiskem – používají se především pro zviditelnění ve spojení s potiskem loga, firemních barev, sloganů, textů. Dle individuálních požadavků Vám zajistíme výrobu lepicí pásky s potiskem. Potisk se provádí na standardní rozměry 48 mm x 66 m, tloušťka 28 µm, lepidlo Hot-melt. Samozřejmostí je grafický návrh, výroba štočku, odsouhlasení zkušebního vzorku zákazníkem. Můžete si tak zvolit materiál, typ, barvu a rozměr podle Vašich požadavků.

Zákaznická linka a email kontakt pro dotazy, pokud je cokoliv nejasné 517 070 025 info@obalnet.cz

 

Typy lepicích pásek
Vytvořeno24.01.2024
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení