Věrnostní program

 

Připravili jsme pro vás věrnostní program, díky kterému dostanou nákupy na obalnet.cz další rozměr

Sbírejte s námi věrnostní body a ušetřete obalnet.cz

Jak jednoduše na registraci?

Zaregistrujte se a automaticky budete zařazeni do věrnostního programu a můžete začít sbírat věrnostní body.

Registrací navíc získáte i přístup do zákaznické sekce, kde najdete například i přehled svých objednávek či oblíbené produkty.

 

Podmínky:

Jaká je hodnota věrnostního bodu?

Za každou 1 Kč objednaného a zaplaceného zboží u nás získáte 1 věrnostní bod, který má hodnotu 0,02 Kč. Doprava se do věrnostního programu nezapočítává.

Pro koho je věrnostní program určen?

Věrnostní program je určen jen pro registrované koncové zákazníky. Nelze jej tedy čerpat v případě, že nemáte registraci na obalnet.cz, případně pokud od nás čerpáte jiné velkoobchodní slevy.

Jak získám věrnostní body?

Pokud chcete získat věrnostní body, musíte vždy zboží objednat přes svůj účet na e-shopu. Objednávky, které nejsou uskutečněny prostřednictvím vašeho registrovaného účtu, nemohou být zařazeny do Věrnostního programu. Stávající registrovaní zákazníci jsou do programu zařazeni automaticky.

Jaká je platnost věrnostních bodů?

Platnost věrnostních bodů je 365 dní od okamžiku realizace a uhrazení objednávky. Každá další objednávka tuto lhůtu prodlouží o dalších 365 dní. Pokud v průběhu 365 dnů nezrealizujete žádnou objednávku, veškeré vaše body expirují.

Jak zjistím, kolik mám věrnostních bodů?

Aktuální stav svého věrnostního konta najdete po přihlášení do svého účtu, po rozkliknutí čtverečku s Vašimi iniciály, hned pod svým jménem.
Na stránce stav bodového konta můžete sledovat přehled získaných bodů a také je proměnit na slevový kód.

Co mohu za body pořídit?

Body získané v rámci Věrnostního programu lze vyčerpat jako slevu na zboží při příštím nákupu. Body na slevový kupon si vyměníte na stránce stav bodového konta.

Na co se věrnostní body nevztahují?

Věrnostní body není možné získat za pořízení zboží, které je již v akci či je označeno jako výprodej. Zboží se speciálními cenami je ze systému vyjmuto. Náklady na dopravu také nejsou oceněny body.

Mohu si nechat věrnostní body proplatit?

Celková částka uplatněných bodů nesmí překročit celkovou hodnotu nákupního košíku. Vyplacení věrnostních bodů není možné.

Jak a kdy si vyberu věrnostní body?

Získané věrnostní body lze vždy čerpat na jakýkoliv nákup. Body získané v rámci Věrnostního programu lze vyčerpat jako slevu na zboží při příštím nákupu. Body na slevový kupon si kdykoli vyměníte na stránce stav bodového konta. Na objednávku je možné uplatnit jen jeden slevový kód.

Co se stane s věrnostními body, pokud objednávku, na které jsem je využil, vrátím?

Pokud se zboží vrátí, po vyřízení reklamace/vratky vám věrnostní body znovu přičteme na účet.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení