Podporujeme

Podpora sportu a volnočasových aktivit mládeže

1.) Brno Open Game 2021

Od 24. 6. 2021 do 27. 6. 2021 se v Brně konal již 13. ročník florbalového turnaje Brno Open Game pro hráče ročníku 2002 a mladší, kam se sjeli zástupci měst nejen z České republiky, ale i ze Slovenska. Od jednoho z těchto týmů, složeného především z blanenských rodáků, jsme dostali žádost o sponzoring, kterou jsme samozřejmě přijali.

Rádi podporujeme mladé sportovce, jelikož pohyb a radost ze hry je v dnešní „covidové“ době jeden z nejdůležitějších aspektů.
https://www.opengame.cz/

2.) Mistrovství ve futsalu pro nevidomé

Podpořili jsme tým Avoy MU Brno a zároveň jsme se díky této spolupráci dozvěděli o tomto sportu, který málokdo zná. Snažíme se i o zvýšení povědomí o tomto sportu, který lze provozovat i s hendikepem.

Reagujeme na mimořádné situace

1.) Pomoc pro zasažené tornádem

Nastalá situace nás velmi zasáhla a okamžitě jsme reagovali zasláním podpory tam, kde to bylo nejvíce potřeba. Spojili jsme se také s dalšími firmami a o víkendu vypravili krabice pro Charitu Brno, která distribuovala pomoc do zasažených oblastí.

Pomáháme organizacím a nadacím

1.) Podporujeme organizaci pro pomoc dětem Linka bezpečí

Linka bezpečí pomáhá studentům, dětem a jejich rodičům s řešením náročných životních situací, starostí a problémů se kterými si neví rady. Na telefonním čísle 116 111 jsou připraveni pomoci 24 hodin, 7 dní v týdnu.
Sami se věnujeme podpoře volnočasových aktivit mládeže a jsme velmi rádi za služby, které jim Linka bezpečí poskytuje. I z tohoto důvodu jsme uzavřeli smlouvu o spolupráci a činnost Linky bezpečí budeme dlouhodobě podporovat.

Obalnet.cz Linka bezpeci

2.) Podporujeme občanské sdružení Konto bariéry a nadaci Terezy Maxové

Děkujeme za možnost přispět na dobrou věc. Jsme velmi rádi, že jsme mohli svou troškou přispět. Čtyřicet sedm odvážných žen ze společnosti DATABOX poskytlo své „já“ do tvorby charitativního kalendáře pro rok 2017. Kalendář vznikl unikátní kombinací fotografií a kresby – „skutečné“ ženy jsou obklopené dokresleným prostředím představujícím vybrané obory činností firem z katalogu Živéfirmy.cz. Výtěžek z prodeje kalendářů putoval na aktivity ověřených charitativních organizací, např. Konto bariéry či Nadace Terezy Maxové.

3.) Život bez bariér

Občanské sdružení Život bez bariér ve svých zařízeních i jinde poskytuje odbornou sociální pomoc a péči především v odborné sociální oblasti a sociální rehabilitaci. Vede denní stacionář a půjčovnu kompenzačních pomůcek a provozuje centra bez bariér a ubytovací služby. Cílem sdružení je poskytnutí sociální péče a pracovního uplatnění osobám se zdravotním postižením. Spolku dlouhodobě poskytujeme věcné dary ve formě zboží z našeho sortimentu. Více informací o občanském sdružení Život bez bariér.

Vyhledáváme a podporujeme vlastní projekty

1. V okolí

V rámci projektu V okolí pravidelně oslovujeme zaměstnance, abychom zjistili, zda ve své blízkosti nemají někoho, komu bychom mohli ulehčit v tíživé situaci.

2. Vytváříme a neustále zlepšujeme pracovní prostředí pro kolegy s hendikepem

Snažíme se i vlastními silami pomoci osobám se zdravotním postižením. Proto jsme se rozhodli zahájit projekt na podporu těchto osob vytvořením a přizpůsobením našich prostor pro osoby s hendikepem. V současné době zaměstnáváme na administrativních pozicích osoby se zdravotním postižením. Připravujeme rozšíření o další pracovní místa na pozice telemarketingu.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení