Využití uzavíracího zipového sáčků době epidemie coronaviru

Napadlo vás, že je zde levný obalový materiál, který lze využít v této těžké době, kdy na nás utočí neviditelný protivník – koronavirus (COVID-19)? Tímto obalovým materiálem je ZIP SÁČEK.

 

Pokusíme se odpovědět na několik otázek, které vás jistě napadnou, když se zamyslíte nad možnostmi využití zipového sáčků.


Jak ochránit vaše zařízení před znečištěním?

Zipový sáček je jednoduchá ochrana vašeho zařízení jako např. mobilní telefon dálkové ovládání, platební karta, různé doklady atp. před znečištěním nebo kontaminací viry či bakteriemi. 

  

 

Jaké zařízení lze chránit?

Dalo by se zjednodušeně říct jakékoliv zařízení, které se vměstnají se svými rozměry do zipového sáčků, samozřejmě nemusí to být jen zařízení, ale i věci jako například rouška nebo další hygienické potřeby kupříkladu gumové rukavice, které můžete mít menším počtu několika málo páru neustále u sebe v kapse.

     

                                                                           

Pokud šijete roušky ochraňte je v našem zipovém sáčku před kontaminací viry a bakteriemi. Věděli jste, že po použití je nejlepší likvidací roušky uzavřít ji do ZIP sáčku a vložit ji do koše? 

 

Funkčnost zařízení?

Zkoušeli jsme testy několika mobilních a dálkových zařízení včetně čipových karet a alarmu vozidel klíčů a vše funguje bez problémů a komplikací.

 

Popisovatelné pruhy?

Podle nás je výborná věc sáček s popisovatelnými pruhy abyste dokázali, bez nutnosti otevření zipového sáčku, identifikovat co se v sáčku nachází (především v případě stvrzenek, faktur, dodacích listů či jiných dokumentů).

 

Cena?

Cena s přihlédnutím všech možných využití je zanedbatelná a v porovnání s chemickými dezinfekčními přípravky 10 krát nižší, nemluvě o další životnosti ochrany jako takové.

 

Další možné využití?

V neposlední řadě můžete využít zipový sáček uskladnění jakýchkoliv předmětů včetně potravin.

 

A VE ZKRATCE

V našem obchodě naleznete následujícím odkaze zipové sáčky velikostí od 40 x 60 mm do rozměru 350 x 450 mm, které můžete využít k ochraně nejen mobilních zařízení jako jsou telefony, diktafony, fotoaparáty, platební karty, platební terminály, vstupní karty, čipy, klíče, cigarety, a jiné drobné předměty, v neposlední řadě dokumenty paragony dodací listy a faktury smlouvy...Kde by mohly být zajímavou volbou zipové sáčky s popisujícími pruhy, které slouží k popisu listinu dokumentů a dalšího označení obsahu zipového sáčků. Tento popis pak může usnadnit identifikaci obsahu sáčků a tím snazší obsluhu a nakládání s těmito dokumenty.

Zkuste se tedy inspirovat a podívejte se do naší nabídky.

Tip Pokud nemáte-li zipový sáček můžete využít obyčejný sáček dle našeho názoru pořád lepší než nic, je to něco jako s rouškou lepší nějaká rouška nežli žádná.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení