Výroba obalů, boxů a kraboc na míru dle požadavků zákazníka

Výroba speciálních obalů na míru dle konkrétního požadavku zákazníka pro přepravu.

 

Vyrábíme obaly z materiálů vhodných pro leteckou, lodní či vlakovou přepravu. Obaly jsou vyráběny na přání zákazníka, mohou být antikorozní či antistatické. Průmyslové obaly jsou vyráběny s vysokou nosností a odolností. Kombinované jsou různé obalové materiály. Od vlnité lepenky přes dřevo, kartonplast až po pěnové materiály. 

Nejběžněji vyráběné obaly naší firmou jsou určeny pro leteckou přepravu v kombinaci dřevěného rámu a palety, sušeného dle standartu IPPC a použití sedmivrstvé lepenky s vysokou pevností. Uvnitř boxu možnost kombinace materiálů vhodných pro ochranu výrobku. Nejčastěji používanými jsou vložky z PE pěny. Dojde tak k zabezpečení a dokonalé fixaci produktu a ochraně před poškozením.

 

Obaly z vlnité lepenky

-        klopové krabice

-        výsekové krabice

-        krabice se samosvorným dnem

-        krabice s víkem

-        mřížky a různé separátory

   

Vše i v možnosti malosériové výroby. Více druhá materiálů. Výroba od 2 vrstvé až po 10 vrstvou lepenku.

 

Obaly z pěnových materiálů

-        tvarované díly z polyetylenu

-        tvarované díly z polyuretanu

  

Vyrábí se v hustotě od 17 do 80g/m2, kompletace se provádí teleným svařováním nebo lepením. Možnost i malosériové výroby. Výřez i výsek dle technického výkresu.

 

Obaly z kartonplastu

-        mřížky

-        proložky

-        boxy

Lze velice jednoduše zpracovat. Svařováním, ohýbáním za tepla nebo lepením. Pevnější než papírový obal. Možnost různých barev, tloušťky a úprav jako UV stabilizace apod. Ideální pro vratný obal.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení