PVC Lepicí krycí páska pro řemeslníky, kutily, stavaře, malíře a natěrače

 

 

Distribuce ČESKO

Výroba papírových krabic na zakázku a krabic s potiskem - poptávkový formulář pro Českou republiku:
https://www.obalnet.cz/zakazkova-vyroba/

Distribúcia SLOVENSKO

Výroba papierových krabíc na mieru a krabíc s potlačou - dopytový formulár pre Slovenskú republiku:
https://www.obalnet.sk/zakazkova-vyroba/ 

Forgalmazás MAGYARORSZÁG

Egyedi papírdobozok és nyomtatott dobozok gyártása - kérdőív a Magyar Köztársaság számára:
https://www.csomagolaskiraly.hu/egyedi-gyartas/

zakázková výroba lepicí pásky
Vyrábíme dle potřeb zákazníků potištěné lepicí pásky, ale i další sortiment, jako například papírové krabice, fixační a výplňový materiál, proložky, hrany, lepenky, folie, ale i reklamní předměty.
 

Lepicí pásky ze opatřit  potiskem např. LOGEM, BRANDEM, reklamním sdělením, výstrahou, upozorněním, evidenčním číslem nebo dnes moderním PIKTOGRAMEM v podobě QR, EAN kódu, popř. jen textem.

Potištěné lepicí pásky dodáváme nejen v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, ale obsluhujeme celou Českou republiku a nejen to, dodáváme i do zahraničí , kde nás zákazníci hledají pod comagolaskiraly.hu Budapest nebo obalnet.sk Bratislava. Pakliže máte pobočku, nebo sídlo v těchto zemích lze tedy komunikovat, fakturovat a řídit logistiku přímo do těchto lokalit.

Krycí PVC páska
 

PVC Lepicí krycí páska pro řemeslníky, kutily, stavaře, malíře a natěrače.    

Do prodeje jsme zařadili nový produkt z kategorie lepicí pásky a to - lepicí krycí páska PVC rýhovaná 48 mm x 33 m (maskovací) žlutá.  Ihned jsme využili příležitosti při plánované renovaci vnitřních prostor našeho obchodu Obalnet.cz a pásku jsme si vyzkoušeli.

Očekávání…Alfou a omegou u tohoto typu lepicích pásek je složení a druh použitých materiálů, dále vlastnosti, jako síla nosiče pásky nebo druh použitého lepidla, jsou klíčové pro splnění cíle, kterým je snadné nanesení pásky, zamezení ušpinění, vymezení plochy, ohraničení tvaru, bezproblémové odtržení, odstranění pásky bez poškození chráněného nebo vytyčeného povrchu.

Určení …Krycí páska (tape) je určena jak pro interiéry, tak pro exteriéry. Slouží pro krátkodobé vymezení, zakrytí, označení povrchů ploch. Velice univerzální lepicí páska pro řemeslníky, stavební firmy, domácí kutily, malíře, sádrokartonáře, ale i domácnosti. Hodí se  ke krátkodobému  překrytí fasád, omítek, podlah, stěn, lišt, profilů nebo obecně různých výrobků a povrchů.

Neobsahuje rozpouštědla, pod pásku nezatéká, aplikační  teplota pásky je od 5 stupňů Celsia, externě zatížitelná, popisovatelná permanentním popisovačem, UV odolnost - POZOR časově omezená, dle doporučení výrobce je 7 dnů.

Manipulace….Vroubkovaný povrch pásky umožňuje snadné odvíjení. Práce s páskou je jednoduchá, efektivní, rychlá, přesná, precizní, čistá. Pásku lze odtrhávat ručně bez použití nůžek, odlamovacích nožů, řezaček. Specifikem je možnost odtrhávat pásku ručně i podélně. Před samotnou aplikací je potřebné povrch zbavit mastnoty a nečistot.

Rozmezí doporučené teploty je od +5 stupňů až +40 stupňů, odolává vlhkosti a povětrnostním podmínkám, nezanechává lepidlo na dotykových plochách.

Protržení odolná, lze použít do odvíječe lepicích pásek (tzv. zavírače kartonů).

 Srovnání…porovnali jsme s papírovou lepicí páskou (maskovací) tzv. krepovkou, která má podobné určení. Krepová páska je u nás prodávána v několika možných šířkách. Oproti PVC je levnější. Z hlediska použití není vhodná pro práci ve venkovním prostředí. Saje tekutiny. Popisovatelná. Oproti tomu PVC páska nesaje tekutiny, je určena pro práci  ve venkovním prostředí, limitem může být trvalé přímé slunce, velice snadno se po ukončení práce sundává.

Zjištění… z přiložených fotografií je patrné, že na podlahové lišty (tzv. papírové s potištěnou fólií), které kolega Pavel chtěl ochránit maskovací lepicí páskou /krepovkou/ se to úplně nepovedlo a při odstranění krepovky došlo k odtržení dekoru lišty. Naopak PVC páska lištu ochránila a při odstranění pásky nepoškodila. Barva (nátěr) prosákla skrze papírovou pásku a tím došlo ke zvětšení přilnavosti lepidla samotné pásky.Maskovací lepicí páska poškodila dekor papírové lišty 

Závěr… Profesionální maskovací (zakrývací) lepicí páska v našem testu naplnila všechna očekávání, snadno se s ní manipuluje a nezanechává stopy lepidla. Doporučujeme.

PVC lepicí páska nepoškodila dekor papírové lišty

Zákaznická linka a email kontakt pro dotazy,  pokud je cokoliv nejasné 517 070 025 info@obalnet.cz
PVC Lepicí krycí páska pro řemeslníky, kutily, stavaře, malíře a natěrače
PVC Lepicí krycí páska pro řemeslníky, kutily, stavaře, malíře a natěrače
PVC Lepicí krycí páska pro řemeslníky, kutily, stavaře, malíře a natěrače
Vytvořeno26.05.2023
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení