Kde sehnat krabice na stěhování?

Chystáte se stěhovat, jde vám hlava kolem z nekonečného zařizování a třídění, a k tomu ještě nemáte nejmenší tušení, kde najít dostatečné množství krabic pro zabalení všeho potřebného? Trápite se, kde koupit krabice na štěhování? Nepropadejte panice – možností je hned několik.

Poptejte se známých

Stěhování už ve svém životě zažil skoro každý – a skoro každému se také jako připomínka tohoto náročného období doma povaluje několik nevyužitých krabic. Poptejte se svých blízkých a přátel, zejména těch, kteří se v nedávné době stěhovali. Uvidíte, že brzy získáte slušnou sbírku krabic všech možných velikostí.

Rozhoďte sítě na sítích

Pokud jste aktivní na sociálních sítích, můžete si zajistit dostatečné množství krabic jejich prostřednictvím. Poptejte nevyužité krabice v místních skupinách například na Facebooku. Zejména ve větších městech se vždy najde mnoho lidí, kteří se rádi zbaví zbytečných krabic zdarma nebo za čokoládu či jinou drobnost.

Obejděte obchody

Máte v blízkosti bydliště supermarket nebo jinou prodejnu? Nestyďte se požádat o nevyužité obalové materiály a krabice. Ve většině obchodů vám je přenechají s radostí, nemusí se potom totiž starat o jejich ekologickou likvidaci. Samozřejmě ale chtějte pouze krabice od potravin, elektroniky či jiných nezávadných druhů zboží. Poptat se můžete i v knihkupectvích nebo v prodejnách kancelářských potřeb. A čím těžší zboží se v krabici převáželo, tím lépe. Odolnější krabice znamenají nižší riziko jejich roztržení během přenášení.

Nechcete riskovat?

Risk je sice často zisk, ale možná patříte do kategorie lidí, kteří si neradi nosí domů předměty s nejasnou minulostí. Navíc nikdy nebudete mít úplnou jistotu, že použité krabice, které vám v dobré víře někdo daroval, byly skladovány v čistém prostředí, nejsou znečistěné nebo jestli jsou dostatečně pevné.

V takovém případě je nejspolehlivějším řešením objednání nových krabic ve spolehlivém e-shopu. Online navíc seženete krabice s rozměry přesně na míru vašim potřebám. Zejména pokud stěhujete cenné nebo křehké předměty, vyplatí se investovat nejen do nových krabic, ale i do dalšího obalového materiálu, aby dorazily na nové místo v perfektním stavu.

Přemýšlíte nad ekologií a říkáte si, že použité krabice jsou lepší volbou pro životní prostředí? Ne tak docela: neporušené krabice můžete bez obav použít k dalšímu skladování a uchovávání věcí například v komoře, skladu nebo šatně, což byste pravděpodobně s banánovými krabicemi z velkoskladů neudělali. A na buben určitě nepřijdete – nízká pořizovací cena v kombinaci s množstevními slevami zajistí, že vaše krabice budou nejen čisté a spolehlivé, ale také finančně nenáročné.

Krabice na stěhování najdete všude kolem sebe
Vytvořeno23.09.2022
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení