Velkoobchodní reference

NOTINO, s.r.o.

,,Se společností INPAP PLUS s.r.o. a jednatelem, panem Müllerem, jsme spokojeni. Důkazem je naše dlouhodobé partnerství v oblasti dodávek obalového materiálu. Musím vyzvednout komunikaci, spolehlivost a aktivitu při řešení nečekaných situací." 

Tomáš Tesař, Supply Chain Manager

 

Plast Brno spol. s r.o.

,,Pokud jde o spokojenost s vaší firmou, tak kromě kvality zboží a nízkých cen ve srovnání s konkurencí oceňuji především velkou flexibilitu a také rychlost reakce při řešení našich požadavků."

Karel Kunz, nákup a manažer jakosti

 

ELEMAN spol. s r.o./Famatel - CZ s.r.o.

,,Jsme s vaší firmou velice spokojeni, jak s dodáváním zboží (rychlost), komunikací i s materiálem, který nám vyhovuje (nejlepší na tom je , že pokud náhodou nevyhovuje tak se vždy umíme domluvit na čemkoliv). Rychlost dodání je u vás i s cenou na velice skvělé úrovni."

Hana Hlochová, vedoucí skladu

  

GLANC, s.r.o.

,,Nejsem zastánce dlouhého vypisování. Mohu jen říct, že za 11 let spolupráce jsme spokojeni, vždy jsme se domluvili, jak jsme potřebovali. Budeme rozhodně spolupracovat i nadále."

Michal Klema, manager provozu

 

NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.

,,Sami jsme, při budování naší společnosti s interaktivními učebnicemi, ušli dlouhou cestu. Neustále se snažíme v této elektronické době posouvat své podnikání do předu, rozvíjet, přidávat nové technologie a systémy i proto vím, jak složitá cesta vede od myšlenky k samotnému zavedení. Vzhledem k dlouhodobé spolupráci dokáži posoudit i ocenit obrovský kus cesty, kterou kluci a holky z Inpapu/ Obalnetu ušli. Stejně jako my řešili modernizaci, aby dosáhli rychlejší expedice zásilek a zefektivnění práce ve skladu."

Bc. Martin Janáček, jednatel

  

Shirt Industries, s.r.o.

,,Spolupráci si chválím, jsme spokojeni s cenami, rychlým odesláním, využíváme i náhradní plnění. V případě, že objednané zboží není skladem ihned mi někdo volá a hledáme společné řešení."

Tomáš Kotman, vedoucí výroby

 

Paramos Invest Trend s.r.o.

,,Oceňuji především rychlost dodání, spolehlivost a ochotu. Na zákaznické lince mi vždy rádi pomohou, mohu tedy s klidným srdcem doporučit."

Leo Grossmann, jednatel

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení