Podporujeme sport - obalnet.cz

 

 

Distribuce ČESKO

Výroba obalového materiálu na zakázku a potisk papírových, igelitových tašek - poptávkový formulář pro Českou republiku:
https://www.obalnet.cz/zakazkova-vyroba/

Distribúcia SLOVENSKO

Výroba baliaciho materiálu na mieru a  potlač papierových, igelitových tašiek - dopytový formulár pre Českú republiku:- dopytový formulár pre Slovenskú republiku:
https://www.obalnet.sk/zakazkova-vyroba/

Forgalmazás MAGYARORSZÁG

Papírzacskók és műanyag zacskók egyedi gyártása, nyomtatása - kérdőív a Magyar Köztársaság számára:
https://www.csomagolaskiraly.hu/egyedi-gyartas/

zakázková výroba lepicí pásky
Vyrábíme dle potřeb zákazníků  potištěné igelitové, papírové tašky, ale i další sortiment, jako například krabice, lepicí pásky, fixační a výplňový materiál, proložky, hrany, lepenky, folie, ale i reklamní předměty.

 

 

 

Tašky lze opatřit potiskem např. LOGEM, BRANDEM, reklamním sdělením, výstrahou, upozorněním, evidenčním číslem nebo dnes moderním PIKTOGRAMEM v podobě QR, EAN kódu, popř. jen textem.

Potištěné tašky dodáváme nejen v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, ale obsluhujeme celou Českou republiku a nejen to, dodáváme i do zahraničí , kde nás zákazníci hledají pod comagolaskiraly.hu Budapest nebo obalnet.sk Bratislava. Pakliže máte pobočku, nebo sídlo v těchto zemích lze tedy komunikovat, fakturovat a řídit logistiku přímo do těchto lokalit.

Podporujeme sport, obalnet.cz, obalnet.sk, csomagolaskiraly.hu Podpora mladých fotbalistů: FC Boskovice - Letovice Získali Nové Dresy

V Obalnet - Království Obalů jsme vždy hrdí, když můžeme podpořit mladé nadějné sportovce. Proto jsme nedávno přispěli fotbalovému týmu aby mohli hráčům pořídit nové dresy.
 

Tyto dresy nebudou sloužit pouze při tréninku, ale také při účasti na mezinárodních turnajích a soutěžích, kterých se klub účastní.
 
Tým se s dresy vydal na mezinárodní turnaj do slovenských Levic, kam byli pozváni II. Základní školou z tohoto partnerského města. Turnaj byl velmi dobře obsazen – zúčastnili se mládežnické ligové týmy  FK Slovan Levice, Dukla Banská Bystrice, MFK Zvolen, FK Pohronie a maďarským Érd VSE.
 
Tým, který obalnet.cz podpořil se umístil na krásném druhém místě – gratulujeme!

Podpora mladých sportovců je pro nás prioritou, a proto jsme rádi, že můžeme přispět k jejich rozvoji a úspěchům. Držíme týmu FC Boskovice - Letovice palce a těšíme se na jejich úspěchy na fotbalovém poli i mimo něj!

Zákaznická linka a email kontakt pro dotazy, pokud je cokoliv nejasné 517 070 025 info@obalnet.cz

 

Podporujeme sport - obalnet.cz
Vytvořeno23.04.2024
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení