Máme vlastní dopravu, přivezeme vám objednávky naší vlastní dopravou oblanet

 

 

Distribuce ČESKO

Výroba obalového materiálu na zakázku a potisk papírových, igelitových tašek - poptávkový formulář pro Českou republiku:
https://www.obalnet.cz/zakazkova-vyroba/

Distribúcia SLOVENSKO

Výroba baliaciho materiálu na mieru a  potlač papierových, igelitových tašiek - dopytový formulár pre Českú republiku:- dopytový formulár pre Slovenskú republiku:
https://www.obalnet.sk/zakazkova-vyroba/

Forgalmazás MAGYARORSZÁG

Papírzacskók és műanyag zacskók egyedi gyártása, nyomtatása - kérdőív a Magyar Köztársaság számára:
https://www.csomagolaskiraly.hu/egyedi-gyartas/

zakázková výroba lepicí pásky
Vyrábíme dle potřeb zákazníků  potištěné igelitové, papírové tašky, ale i další sortiment, jako například krabice, lepicí pásky, fixační a výplňový materiál, proložky, hrany, lepenky, folie, ale i reklamní předměty.

 

 

 

Tašky lze opatřit potiskem např. LOGEM, BRANDEM, reklamním sdělením, výstrahou, upozorněním, evidenčním číslem nebo dnes moderním PIKTOGRAMEM v podobě QR, EAN kódu, popř. jen textem.

Potištěné tašky dodáváme nejen v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, ale obsluhujeme celou Českou republiku a nejen to, dodáváme i do zahraničí , kde nás zákazníci hledají pod comagolaskiraly.hu Budapest nebo obalnet.sk Bratislava. Pakliže máte pobočku, nebo sídlo v těchto zemích lze tedy komunikovat, fakturovat a řídit logistiku přímo do těchto lokalit.

Naše vlastní doprava obalnet Doprava obalnet, nejen pro stálé zákazníky

Rádi bychom vám představili naši dopravu obalnet, která je k dispozici nejen pro naše stálé zákazníky. Pokud u nás nakupujete poprvé, doprava obalnet se vám zobrazí v košíku ve chvíli, kdy dosáhnete limitu pro dopravu zdarma (tedy 4.000,- Kč včetně DPH).

Když dosáhnete této částky, naše nabídka dopravy obalnet se automaticky objeví v nabídce doprav. Je důležité, abyste zadali svůj okres, protože doprava obalnet je dostupná pouze v okresech Brno, Brno-venkov, Blansko, Žďár, Svitavy a Vyškov. Pokud však žijete mimo tyto oblasti a objednáváte pravidelně větší objemy, neváhejte se s námi spojit - můžeme se domluvit na závozu i do jiných míst!

Tento typ dopravy je ideální pro větší a objemnější objednávky. Můžeme zavážet palety a větší množství zboží, včetně velkých pytlů s flo-packy nebo balicí bublinkovou fólií.

Auta obalnet.czNaše dodávky, ale i auta kolegů z obchodního oddělení, snadno poznáte. Jsou opatřené polepy nejen s naším logem, ale i ukázkou sortimentu, který na e-shopu obalnet.cz nabízíme. Takže ať už si vyberete krabice, fólie nebo jiné obalové materiály, můžete očekávat rychlou a spolehlivou dopravu přímo k vám.

Zákaznická linka a email kontakt pro dotazy, pokud je cokoliv nejasné 517 070 025 info@obalnet.cz

 

Máme vlastní dopravu, přivezeme vám objednávky naší vlastní dopravou oblanet
Vytvořeno16.05.2024
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení