Nasadili jsme Apple Pay

 

 

Distribuce ČESKO

Výroba obalového materiálu na zakázku a potisk papírových, igelitových tašek - poptávkový formulář pro Českou republiku:
https://www.obalnet.cz/zakazkova-vyroba/

Distribúcia SLOVENSKO

Výroba baliaciho materiálu na mieru a  potlač papierových, igelitových tašiek - dopytový formulár pre Českú republiku:- dopytový formulár pre Slovenskú republiku:
https://www.obalnet.sk/zakazkova-vyroba/

Forgalmazás MAGYARORSZÁG

Papírzacskók és műanyag zacskók egyedi gyártása, nyomtatása - kérdőív a Magyar Köztársaság számára:
https://www.csomagolaskiraly.hu/egyedi-gyartas/

zakázková výroba lepicí pásky
Vyrábíme dle potřeb zákazníků  potištěné igelitové, papírové tašky, ale i další sortiment, jako například krabice, lepicí pásky, fixační a výplňový materiál, proložky, hrany, lepenky, folie, ale i reklamní předměty.

 

 

 

Tašky lze opatřit potiskem např. LOGEM, BRANDEM, reklamním sdělením, výstrahou, upozorněním, evidenčním číslem nebo dnes moderním PIKTOGRAMEM v podobě QR, EAN kódu, popř. jen textem.

Potištěné tašky dodáváme nejen v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, ale obsluhujeme celou Českou republiku a nejen to, dodáváme i do zahraničí , kde nás zákazníci hledají pod comagolaskiraly.hu Budapest nebo obalnet.sk Bratislava. Pakliže máte pobočku, nebo sídlo v těchto zemích lze tedy komunikovat, fakturovat a řídit logistiku přímo do těchto lokalit.

Plaťte na obalnet.cz pomocí Apple PayZaplaťte za obalové materiály pomocí Apple Pay

Nově jsme přidali možnost platby přes Apple Pay, takže teď můžete platit rychle a jednoduše jen pomocí svého telefonu.

S Apple Pay můžete jedním klepnutím prstu platit online přímo ze svého telefonu, což vám ušetří čas a zjednoduší nákupní proces.

Přijímáme Apple Pay, takže teď můžete nakupovat kdykoli a kdekoli, stačí mít svůj telefon při sobě.
Bezpečnost vašich plateb je na prvním místě - Apple Pay používá šifrování a biometrické ověření, aby chránil vaše údaje a peníze, přímo na vašem telefonu.
Nemusíte zadávat své platební údaje ručně, což znamená menší riziko chyb a ztrát času, vše probíhá přímo na vašem telefonu.

Umožněním Apple Pay vám poskytujeme širší možnosti platby, abyste mohli nakupovat tak, jak je to pro vás nejpohodlnější - přímo z vašeho telefonu.
S Apple Pay můžete platit jednoduše online přímo ze svého telefonu, aniž byste museli nosit fyzickou platební kartu.

Zákaznická linka a email kontakt pro dotazy, pokud je cokoliv nejasné 517 070 025 info@obalnet.cz

 

Nasadili jsme Apple Pay
Vytvořeno12.03.2024
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení