Mirelon jako ochrana i izolace

 

 

Distribuce ČESKO

Výroba obalového materiálu na zakázku a fólií s potiskem - poptávkový formulář pro Českou republiku:
https://www.obalnet.cz/zakazkova-vyroba/

Distribúcia SLOVENSKO

Výroba baliaciho materiálu na mieru a fólie s potlačou- dopytový formulár pre Slovenskú republiku:
https://www.obalnet.sk/zakazkova-vyroba/

Forgalmazás MAGYARORSZÁG

Egyedi papírdobozok és nyomtatott dobozok gyártása - kérdőív a Magyar Köztársaság számára:
https://www.csomagolaskiraly.hu/egyedi-gyartas/

zakázková výroba lepicí pásky
Vyrábíme dle potřeb zákazníků potištěné krabice , ale i další sortiment, jako například lepicí pásky, fixační a výplňový materiál, proložky, hrany, lepenky, folie, ale i reklamní předměty.
 

Fólie lze opatřit potiskem např. LOGEM, BRANDEM, reklamním sdělením, výstrahou, upozorněním, evidenčním číslem nebo dnes moderním PIKTOGRAMEM v podobě QR, EAN kódu, popř. jen textem.

Potištěné fólie dodáváme nejen v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, ale obsluhujeme celou Českou republiku a nejen to, dodáváme i do zahraničí , kde nás zákazníci hledají pod comagolaskiraly.hu Budapest nebo obalnet.sk Bratislava. Pakliže máte pobočku, nebo sídlo v těchto zemích lze tedy komunikovat, fakturovat a řídit logistiku přímo do těchto lokalit.

 

Nabídka mirelonu obalnet czMirelon jako ochrana i izolace

Mirelon je izolační a obalový materiál z odlehčeného pěnového polyetylenu s uzavřenou buněčnou strukturou. Jedná se o pěnovou fólii, která se díky své nízké tepelné vodivosti využívá jako izolant.

Další vlastností je vysoká odolnost proti mechanickému a chemickému poškození, proto je Mirelon používán na ochranu křehkých předmětů a na ochranu povrchové úpravy materiálu při přepravě.

Mirelon pro stavebnictví

Mirelon velice dobře vyrovnává nerovnosti podkladových ploch, a tak se používá jako podkladový materiál před pokládkou parket, plovoucích podlah, dřevěných desek, pod koberce a dalších podlahových materiálů. Velkou výhodou Mirelonu je to, že je výborný tepelný izolant a navíc snižuje hlučnost.

Mirelon je také výborný izolant rozvodů studené i teplé vody a odpadních potrubí. Pěnou Mirelon se obkládají také zdi budov, které jsou díky tomu méně náročné na vytápění. Oblíbená je také tepelná izolace stropů a střech budov.

Montáž pásů Mirelonu se samolepící vrstvou

Samolepicí úprava je vhodná pro plochy s teplotou od -30°C až do +90°C. Přilnavost samolepicí vrstvy může být ovlivněna nečistotami na lepených plochách, proto je vhodné před lepením plochu řádně očistit. Přilnavost snižuje také vlhkost lepených ploch a prostředí, ve kterém se lepení provádí.

Výhody Mirelonu ve stavebnictví

 • výtečné izolační vlastnosti
 • zvuková izolace
 • minimalizace vibrací
 • lehký materiál a praktické role usnadňují manipulaci
 • ohebnost, pružnost
 • mechanická a chemická odolnost
 • zdravotní nezávadnost
 • recyklovatelnost
 • voděodolnost
 • snadné dělení řezáním a stříháním

Mirelon pro ochranu výrobků

Mirelon je velice oblíbený ochranný materiál na křehké zboží a ochranu povrchové úpravy. Výhodou je nejen mechanická a chemická odolnost, ale i zdravotní nezávadnost a velice nízká hmotnost. Mirelon zajišťuje také odolnost proti vlhkosti, prachu a otřesům, a tak je vhodný i pro ochranu elektroniky. V neposlední řadě potěší snadné dělení fólie stříháním a řezáním.

Výhody Mirelonu pro ochranu výrobků

 • odolnost proti odření
 • chemická odolnost
 • voděodolnost
 • nepatrná hmotnost obalu
 • zdravotní nezávadnost (možnost balení potravin)

Nabízíme Mirelon různé síly, šířky a délky. Balení tvoří náviny většinou v rolích, ale dle domluvy lze objednat tento materiál i formou přířezů, nebo formou sáčků. Mirelon lze objednat také v antistatické či antikorozní úpravě .

Nabízené role jsme schopni rozměry přizpůsobit Vašim požadavkům!

Zákaznická linka a email kontakt pro dotazy, pokud je cokoliv nejasné 517 070 025 info@obalnet.cz

 

Mirelon jako ochrana i izolace
Vytvořeno24.01.2024
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení