Krabice na zakázku, málem jako u policie

 

 

Distribuce ČESKO

Výroba papírových krabic na zakázku a krabic s potiskem - poptávkový formulář pro Českou republiku:
https://www.obalnet.cz/zakazkova-vyroba/

Distribúcia SLOVENSKO

Výroba papierových krabíc na mieru a krabíc s potlačou - dopytový formulár pre Slovenskú republiku:
https://www.obalnet.sk/zakazkova-vyroba/ 

Forgalmazás MAGYARORSZÁG

Egyedi papírdobozok és nyomtatott dobozok gyártása - kérdőív a Magyar Köztársaság számára:
https://www.csomagolaskiraly.hu/egyedi-gyartas/

Umíme vyrobit dle potřeb zákazníků nejen papírové krabice, ale další potřeby pro balení, skladování, expedici, jako:
  • Potištěné lepicí pásky 
  • Bublinkové, pěnové folie 
  • Výplňový materiál
  • Fixační materiál
  • Proložky, hrany, lepenky
  • Reklamní předměty
Je jedno jestli zadáte kartonové krabice Praha nebo kartonové krabice Brno, Ostrava, Plzeň, obsluhujeme celou Českou republiku, takže i Liberec, Zlín, Hradec Králové, České Budějovice, Karlovy Vary, Olomouc, Ústí nad Labem a nejen to dodáváme i do zahraničí , kde nás zákazníci hledají pod kartondobozok Budapest nebo papírové krabice Bratislava. Pakliže máte pobočku, nebo sídlo v těchto zemích, lze tedy komunikovat, fakturovat a řídit logistiku přímo do těchto lokalit. 

 

 

Krabice na zakázku, málem jako u policie           

Hledáte krabice na míru nebo krabice s vlastním potiskem? Výroba krabic na míru, pro nás znamená zjištění všech potřeb zákazníka, tak, abychom přesně dokázali naplnit očekávání od koncového produktu tedy krabice. Někdy to může připomínat zákazníkovi s nadsázkou policejní výslech. Tak, jak se kriminalisté snaží zjistit všechny detaily ohledně možného trestného činu, lze uvažovat v tomto duchu o našich obchodních zástupcích, avšak sloužících beze zbraně. Naší zbraní je preciznost, vstřícnost, přesnost a samozřejmostí je i naslouchání vašim potřebám. Než zahájíme pátrání po všech důležitých vlastnostech obalu, v tomto případě papírové krabice na míru, musíme si společně se zákazníkem uvědomit účel krabice. Je rozdíl, pokud potřebujeme malé papírové krabičky na míru k uchování drobných lehčích předmětů nebo kartonové krabice s potiskem či kartonové krabice na stěhování, kde uložíme předměty k přestěhování. Kartonové krabice na míru musí odpovídat nejen vnějším, ale i vnitřním rozměrem, který lze dále přizpůsobit vnitřní výplní nebo jen doplněním o fixační materiál zabraňující nežádoucímu pohybu. U krabice s potiskem lze kteroukoliv vnější (ale i vnitřní) stranu opatřit potiskem např. LOGEM, BRANDEM, reklamní sdělením, výstrahou, upozorněním, evidenčním číslem nebo dnes moderním PIKTOGRAMEM v podobě QR, EAN kódu, nebo jen například textem KRABICE PRAHA, BRNO.
 
Tak jak je jedinečný otisk prstu pro člověka, je jedinečný kód FEFCO (určuje standardizace jednotlivých typů a rozměrů kartonů) nejen pro krabice, ale obecně pro kartony a to celosvětově. Nevíte, neznáte FEFCO, ale máte přesnou představu, nevadí, naši operátoři navrhnou obal dle vašich představ. A co tedy dál? Po odeslání poptávkového formuláře budete neprodleně kontaktováni ke zjištění doplňující údajů a dle náročnosti, výrobní kapacity a vašich potřeb na kartonové krabice na míru a krabice s potiskem vám bude zaslána nabídka, kde bude uvedeno: Fefco, typ krabice, předpokládané množství, barva, materiál, rozměry vnější, vnitřní, cena, termín dodání, platební podmínky, přepravní podmínky, prostě všechny potřebné informace pro případnou objednávku. Po odsouhlasení ceny a zaslání předběžné objednávky necháme vyrobit funkční vzorek krabice s potiskem na míru, který si vyzkoušíte a odkontrolujete. Se vzorkem krabice se zasílá PDF náhled tisku – kvůli upřesnění barev a umístění na kartonu.  Po odsouhlasení vzorku a údajů z nabídky se zadává kartonová krabice do výroby. 
 
Efektivnější, rychlejší a zpravidla tím i ekonomičtější může být možnost použití standardních obalů jako například poštovní krabice (kde rozměry akceptuje Česká pošta), nebo krabice se samosvorným dnem (až 3x rychlejší manipulace při balení), které držíme skladem, tyto krabice pak doplnit o vhodný výplňový materiál, který splní požadavky na fixaci předmětů. 
Naše pohotovostní linka pokud je cokoliv nejasné 517 070 025 info@obalnet.cz 

 

Krabice na zakázku, málem jako u policie
Vytvořeno21.03.2023
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení