Kde koupit kvalitní obaly pro eshop?

E-shop Obalto.cz poskytuje už několik let obalové materiály velkoodběratelům a internetovým obchodům, které je používají pro balení zásilek nejrůznějších velikostí, hmotností i tvarů. Protože právě každý z velkoodběratelů má specifické požadavky, neustále přizpůsobujeme nabídku a služby vašim potřebám.

obaly pro eshopy papírové krabice

Mezi nejprodávanější produkty velkoodběratelům patří kartonové a poštovní krabicebublinkové a plastové obálky a lepicí pásky. Na většinu zboží z nabídky nabízíme množstevní slevy. Jejich výši a podmínky najdete v detailu produktu. Velkoodběratelé u nás mohou získat nejen množstevní slevy na konkrétní výrobek, ale také individuální ceny na vybrané produktyplošné slevy na kompletní nabídku našeho e-shopu nebo profesionální rady k balení zásilek. Některé specifické druhy zboží totiž potřebují ochranu proti rozbití speciálními tubusy a hranamifixačním materiálem či páskami upozorňujícími na křehké zboží.

U každého z produktů uvádíme počty kusů na skladě, bohužel ale z tohoto čísla nejsou vyjmuty kusy, které byly již někým objednané před vámi. V případě, že nám přijde objednávka, ke které nemáme všechno zboží skladem, vás obratem kontaktujeme s alternativní nabídkou nebo nejbližším možným termínem dodání.

Nenašli jste požadované rozměry produktů? Téměř všechny obalové materiály jsme schopní dodat i v jiných velikostech. Nejčastěji takové požadavky řešíme u bublinkových sáčkůpěnových přířezů, pěnových sáčků různých tloušťek a kartonových mřížek.

obaly pro eshopy rozhraní eshop

obaly pro eshopy krabice na míru

Potisk na etikety, krabice a další obalové materiály samozřejmostí

Na většinu obalů jsme schopni zajistit potisk. Nejčastěji se jedná o potisk etiketkrabic, bublinkových a plastových obálekLDPE foliílepicích pásekLDPE tašek a zip sáčkůpapírových tašek a sáčků a HDPE tašek.

Než nás budete kontaktovat s požadavkem o potisk obalových materiálů, promyslete si množstvípočet barevprocenta potištěnímateriálodstín barev v pantone škále a u specifických produktů další upřesňující informace:

  • u folií mikronáž,

  • u papírů gramáž,

  • u krabic na co jsou určeny, kolik kg mají nést, zda a případně v kolika patrech se plánují stohovat,

  • u lepicích pásek lepidlo (o potisku na lepicí pásky máme celý článek),

  • u etiket materiál a lepidlo.

Neustále se také snažíme zařazovat žádané novinky, které usnadňují práci, čas nebo vyhovují požadavkům moderní doby. Jednou z posledních jsou krabice z třívrstvé lepenky se samosvorným dnem. Slouží k opakovanému uzavření krabice, například chce-li zákazník vrátit nevyhovující zboží. Nabízíme je ve dvou rozměrech a najdete je v kategorii poštovních krabic. Jsou vhodné pro přepravu drobnějšího zboží a menší z nich se rozměry vejdou do tarifu doporučeného psaní, díky čemuž šetří poštovné.

obaly pro eshopy skládací krabice

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení