Jednorázové gastro obaly: balte zákazníkům jídlo pohodlně s sebou

Uspěchaná doba a omezování provozu nebo komfortu v restauracích nutí zákazníky čím dál častěji nechat si jídlo připravit do krabičky či si je nechat rovnou přivézt rozvozy. I jídlo zabalené s sebou by však mělo zůstat chutné a teplé.

V nabídce Obalto.cz najdete několik druhů gastro obalů, které můžete využít pro servírování pokrmů, které zvládnou i převoz a konzumaci delší dobu od uvaření. Samozřejmostí jsou také jednorázové plastové nebo papírové kelímky a příbory, které ocení zákazníci i občerstvovatelé na venkovních zahrádkáchkioscích na koupalištích nebo jiných stáncích s občerstvením.

 

Balení hlavních jídel a meníček do gastro obalů

Při balení hlavních jídel je více než u dortů nebo jiných sladkých pokrmů potřeba dbát na to, aby zůstaly co nejdéle teplé. O to se postarají termo obaly vyrobené z pěnového polymerního materiálu, které udržují teplotu jídla.

gastro obaly na hlavní jídla

Tyto krabičky jsou také vhodné k odnášení zbytků jídel z restaurace – zamezí tím spoustě plýtvání. Zákazník z nich navíc nemusí vyndat jídlo, hned co si jej přinese domů. Naopak v nich může pokrm nechat po celou dobu jeho trvanlivosti a dokonce ohřát v mikrovlnné troubě.

Krabičky na hlavní jídlo dodáváme buď dělené, nebo nedělenéVýhodou gastro obalů s jednou či dvěma přepážkami je to, že se omáčka nerozlije na celou přílohu a nerozmočí ji, klobása se nerozmázne do hořčice nebo neskončí studená zeleninová obloha zamíchaná v teplém rizotu. Do nedělených obalů zase snadno vměstnáte bramborák, topinku, zeleninové lečo, nebo další jídla, u kterých nehrozí smíchání dvou komponentů.

A protože ke správnému menu patří i polévka, na tu můžete pořídit misky na polévku. Nezapomeňte k nim přiobjednat i víčka (v naší nabídce je máme zvlášť), aby se tekutá dobrota zákazníkům nevylévala. A víte, co je nejlepší? Že stejné obaly mohou posloužit i na zmrzlinu nebo zmrzlinový zákusek. Vlastnosti termo obalů totiž fungují i na studená jídla – zkrátka pomáhají udržet teplotu svého obsahu. U jídel teplo, u zmrzliny chlad.

Pokud je ve vaší menu nabídce i pizza pořiďte si také zásobu krabic na pizzu. Jejich standardní výška je 3 nebo 5 cm a nabízíme je v několika čtvercových rozměrech v baleních po 50 nebo 100 ks.

pizza krabic

Balení zákusků a dortů do papírových krabic

Sladkosti a dorty jsou výslužkou nebo dárkem na každé oslavě, party či svatbě. Aby se ale nepoškodila poleva a krém na dortu nebo nerozdrtily kremrole a věnečky, je potřeba ukládat sladké dobroty do pevných papírových krabic. Jejich zásoba také nesmí chybět v žádné cukrárně nebo zákuskárně. Pro takové případy ještě nabízíme možnost nechat si krabice potisknout firemním logem. V takovém případě nám napište poptávku na info@obalto.cz.

dortové a zákuskové krabice

Lepenka, ze které jsou dortové a zákuskové krabice s úchytkami vyrobené, je recyklovatelná (pokud se příliš nepromastí). Pro vyložení dna krabic před rovnáním zákusků nebo vložením dortu doporučujeme použít alobalpotravinovou folii nebo dortový papír. Krabice se neumastí a je možné ji znovu použít nebo vyhodit do tříděného recyklovatelného odpadu.

Jednorázové kelímky a příbory: aby bylo oběd čím sníst a zapít

Zboží je zabalené, ale čím ho bude zákazník jíst? Ne vždy s ním totiž jde domů, kde má po ruce nerezové příbory a naleštěné lžíce. Pracovní kanceláře nebo auto jako azyl pro rychlý oběd často příbory a jídelními nástroji nedisponují, proto není od věci mít pro hladové zákazníky po ruce i jednorázové příbory. Po cenově výhodných baleních můžete nakoupit zásoby lžičekvidliček i nožů. Přiznáváme, ačkoli nejsou plastové příbory zrovna nejlepší volbou pro životní prostředí, v dnešní složité době uspokojí hygienické nároky zákazníků, kteří se tak nebudou bát, že není nerezové nádobí dostatečně umyté od předchozího strávníka.

Chodí k vám často děti, které si objednávají samostatné hranolky? Pak je jistě potěší, když jim k nim nabídnete jednorázová barevná napichovátka. Tento veselý doplněk, který dobře vypadá na kupě hranolek pocákaných tatarkou nebo kečupem, navíc nakoupíte v celém balení za méně než stokorunu a vydrží vám na pěkně dlouho.

Pokud se váš podnik specializuje i na nápoje, jistě by vám neměly chybět zásoby jednorázových plastových kelímků na točené pivo nebo limonády, papírové kelímky na čaj, kávu nebo grog a dřevěná nebo plastová míchátka na nápoje s cukrem a mlékem.

jednorázové příbory a kelímky

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení