Jakou lepící pásku zvolit na malování bytu / interiéru

Dokonalá výmalba s krepovou samolepicí páskou? Žádný problém.

Toužíte po dokonalé výmalbě svého bytu, kanceláře či jiného prostoru? Chcete se do toho pustit sami?

Potřebujete mít šikovné ruce a správné nářadí a vhodný materiál k práci. Dnes pro Vás máme pár rad, jak si poradit s rohy, hranami a přechody mezi jinými barvami. Potřebujete hlavně kvalitní krepovou pásku. Můžete vybrat různé šířky od 19 do 50 mm v délce 50 m. Tady je potřeba dát pozor na správnou kvalitu. Páska musí lepit akorát. Nesmí se odlepovat sama a ani při odstraňování strhávat původní omítku. To zaručuje správná síla pásky. Doporučujeme použít 125 mikronovou pásku z čehož je 25 my lepidla, které je na bázi přírodního kaučuku tedy je ekologické. Další důležitá vlastnost je voděodolnost. Páska musí nějakou dobu vydržet a neprosáknout tak aby se barva nedostala skrze pásku a zachovali se tak rovné a čisté linie. Musíme si vždy dát pozor abychom pásku dobře vyhladili a přitlačili a tím zamezili tzv. podtékání barvy.

S páskou nemusíme dělat jen rovné ostré hrany. Lze ji tvarovat do různých tvarů oblouky atd. Kreativitě se meze nekladou.

výmalba s krepovou samolepicí páskou

výmalba s krepovou samolepicí páskou

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení