Návod jak manipulovat s ruční stretch fólií

 

 

Distribuce ČESKO

Výroba stretch folií na zakázku a fólií s potiskem - poptávkový formulář pro Českou republiku:
https://www.obalnet.cz/zakazkova-vyroba/

Distribúcia SLOVENSKO

Výroba stretch fólie na mieru a fólie s potlačou- dopytový formulár pre Slovenskú republiku:
https://www.obalnet.sk/zakazkova-vyroba/

Forgalmazás MAGYARORSZÁG

Egyedi papírdobozok és nyomtatott dobozok gyártása - kérdőív a Magyar Köztársaság számára:
https://www.csomagolaskiraly.hu/egyedi-gyartas/

zakázková výroba lepicí pásky
Vyrábíme dle potřeb zákazníků  potištěné fólie, igelitové, papírové tašky, ale i další sortiment, jako například krabice, lepicí pásky, fixační a výplňový materiál, proložky, hrany, lepenky,,ale i reklamní předměty.
 
 

Fólie lze opatřit potiskem např. LOGEM, BRANDEM, reklamním sdělením, výstrahou, upozorněním, evidenčním číslem nebo dnes moderním PIKTOGRAMEM v podobě QR, EAN kódu, popř. jen textem.

Potištěné fólie dodáváme nejen v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, ale obsluhujeme celou Českou republiku a nejen to, dodáváme i do zahraničí , kde nás zákazníci hledají pod comagolaskiraly.hu Budapest nebo obalnet.sk Bratislava. Pakliže máte pobočku, nebo sídlo v těchto zemích lze tedy komunikovat, fakturovat a řídit logistiku přímo do těchto lokalit.

Návod jak manipulovat s ruční stretch fólií při balení palet

Jak zabalit paletu pomocí ruční stretch fólie - návod

 

1. Umístíme zboží na paletu. Přichystáme si streč fólie o šířce 500mm, zvážíme i použití dalších fixačních materiálů.

2. Odvineme asi metr strečky uvážeme za paletu (nejlépe krajní kostku).

3.    Minimálně 2x ( nebo dle potřeby druhu a hmotnosti zboží na paletě) omotáme samotnou paletu a to tak, že otočíme dutinku o 45 stupňů (do horizontální polohy), tak abychom vytvořili pevnou fixaci fólie k paletě…z fólie se stane jakoby provaz, který zvýší pevnost fólie. 

4.    Následně vrátíme strečku zpět o 45 stupňů do polohy dutinky (vertikální polohy) omotáváme od spodní časti /tedy od palety) postupně, po patrech směrem vzhůru s překrytím alespoň 10 cm jednotlivých vrstev přes sebe.

5.    Přes rohy utahujeme zboží na naší paletě (napínáme folii pro pevnější fixaci - toto není tolik nutné u předepnuté strečky).

6.    Jakmile dosáhneme celkové fixace zboží, tak stejným způsobem bychom měli omotat zboží ze shora dolů a stejně i k samotné dřevěné paletě. Zakončíme odražením-odříznutím např. pomocí odlamovacího nože.

7.    Jednotlivé role fólie lze s dostatečným překrytím přes sebe napojovat a to především v případe že nám dojde fólie na dutince.

8.    Vzniklé fixované zboží za pomocí strečky na paletě je vhodné stáhnout vázací páskou, popřípadě alespoň lepicí páskou.

9.    Jako vhodný doplněk a ochranu doporučujeme použít kartonové hrany na ochranu rohů a svislých hran. Pro zabezpečení proti pohybu, především pokud máte více jednotlivých vstev,  použijte kartové položky, které zvyšují adhezi a tím napomáhají k fixaci. Horní část doporučujeme zabezpečit překrývací LDPE folií proti nepřízni počasí a nečistotám. 

10.    Závěrem doporučujeme paletu opatřit transportní obálkou pro umístění faktury a dodacího listu. Doplnit můžete i o samolepicí etiketu, ať se vaše paleta neztratí a dostane se v pořádku k příjemci. 

Návod na zabalení palety pomocí ruční stretch fólie

 

 

Tip

Podobným způsobem postupujeme i při balení balíku jen bez účasti palety

Zákaznická linka a email kontakt pro dotazy, pokud je cokoliv nejasné 517 070 025 info@obalnet.cz
Návod jak manipulovat s ruční stretch fólií
Vytvořeno21.08.2023
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení