Co jsou to print etikety?

Print etikety jsou matné či lesklé bílé nebo barevné etikety na archu určené k výrobě štítků na tiskárně. Tisknutí etiket na rozdíl od ručního psaní šetří čas a štítek navíc vypadá úhledně. Díky samolepicí zadní straně se etiketa jednoduše sundá z archu a nalepí na balík se zásilkamina obálkusáčekregálpoličku nebo na jiný obal či prostor, který je potřeba popsat a označit.

 

Jeden arch nemusí být jedna samolepka v kuse, k dostání jsou archy A4 s odlišnými velikostmi etiket. Specifické štítky požaduje na zásilky většina dopravců, České pošta, DPD, DSV, nebo GEIS či INTIME preferují odlišné formáty. Některé etiketové archy mají bezpečnostní okraj, aby z nich lepidlo nevytékalo při zahřání papíru v laserových tiskárnách. Jsou vhodné také do inkoustových tiskáren. Print etikety jsou oblíbené i na domácí tvoření, můžete z nich například vytvořit štítky na sklenice se zavařeninami nebo na vyrobení originálních popisků na dárky.

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení