Co je to odvíječ?

Odvíječe jsou jednoduché pomůcky, které pomáhají aplikovat obalové materiály tak, abychom ušetřili čas a zrychlili práci. Nejvyužívanější jsou odvíječe na lepicí pásky, kterým se také někdy říká zavírače kartonů. Lepicí pásku máte v této vychytávce pořád při ruce, navíc nemusíte neustále hledat její začátek a konec stříhat nůžkami. U odvíječe se naučíte pár pohybů rukou a zavírání papírových krabic, aplikace lepicích pásek na různé zboží či oblepování produktů je rychlé a efektivní.

Kromě odvíječů na pásky velké šířky nabízíme také malé dávkovače izolepy do kanceláře a všude tam, kde potřebujete mít kousky úzkých lepicích pásek neustále po ruce. Mezi specifické typy odvíječů na lepicí pásky patří zavírač sáčků.       

Odvíječe jako pomůcky pro urychlení práce existují také pro stretch folie. Jde o plastové nebo kovové špulky, na které nasadíte návin „strečky“ a efektivně obmotáváte paletu nebo balíte zboží do průhledné folie, aniž byste si popálili, pořezali nebo podřeli ruce.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení